Hakkımızda

 

PAM - GLOBAL

Saint-Gobain, temelleri 1665 yılında cam imalatı ile atılmış, Fransa’nın ve dünyanın en büyük şirket gruplarından biridir. Saint-Gobain Şirketler Grubu, geleceğin şartlarına en iyi şekilde uyum sağlayabilmek için faaliyetlerini CAM, YÜKSEK PERFORMANS MALZEMELERİ ve İNŞAAT MALZEMELERİ olarak üç ana branşta sürdürmektedir. Günümüzde 38 milyar Euro cirosu ve 64 ülkede 190.000’i aşkın çalışanı ile dünyanın en büyük endüstri kuruluşları arasında yer almaktadır.

Merkezi Pont-á-Mousson’da bulunan SAINT-GOBAIN PAM, SAINT- GOBAIN bünyesinde, inşaat Malzemeleri kategorisinde faaliyet göstermektedir.

Image removed.

 

Dünyanın en büyük dökme demir üreticisi olan SAINT- GOBAIN PONT-à-MOUSSON (PAM) fabrikalarında 30 yıldan bu yana üretilen PAM-GLOBAL® pik atık su borularının dünyanın dört bir tarafına tedarikini gerçekleştirmektedir. SAINT-GOBAIN PAM dünya çapında pik döküm ürünlerinin kalitesini yükseltmek için çalışmaktadır. Fransa'daki ekiplerimiz dünyanın dört bir tarafındaki bina projelerinizi desteklemeye ve gerekli bilgileri size sağlamaya hazırdır.

Türkiye’de yakından tanınan PONT-à-MOUSSON pik borularının yeni marka ismi PAM-GLOBAL® pik borularının üretim tesisleri eskiden olduıu gibi yine Fransa’dadır. Orijinal PAM-GLOBAL® pik boru, fittings ve kelepçelerini, geniş stoğa sahip INKA Yapı Bağlantı Elemanları San. ve Tic. A.Ş.’de bulabilirsiniz.